Back to top

O nas

Nobody Covers You Better

Firestone Building Products jest częścią Bridgestone Corporation, największego światowego producenta opon i wyrobów gumowych. Bazując na doświadczeniu i sukcesach Brodgestone/Firestone w dziedzinie technologii polimerów, Firestone Building Product stał się światowym liderem produkującym pokrycia dachowe i uszczelnienia zbiorników, mające bardzo szerokie zastosowanie min. w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Jakość produktów, doświadczenie w instalacji, zaangażowanie w dostarczenie profesjonalnego serwisu oraz  wsparcie korporacji o wielomiliardowym obrocie pokazują, że hasło „Nobody Covers You Better” jest w pełni uzasadnione.

Ponad 1 000 000 000 m2 udowodnionych właściwości

Firestone Building Products debiutował w przemyśle hydroizolacyjnym w 1980 r. Do dzisiaj firma wyprodukowała i zainstalowała na całym świecie ponad 1 000 000 000 metrów kwadratowych jednowarstwowych izolacji. Ten wynik uczynił z Firestone Building Products wiodącego producenta membran EPDM i TPO. Przez 30 lat instalatorzy, właściciele budynków, architekci i projektanci zaufali Firestone Building Products, jako dostawcy najlepszych pokryć dachowych i izolacji zbiorników.

System kompleksowych rozwiązań

Celem Firestone Building Products jest dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań dla:

  • Systemów Dachowych
  • Izolacji
  • Hydroizolacji Zbiorników Wodnych

Nasza tradycja to jakość

Poprzez badania i rozwój technologii produkcji Firestone Building Products spełnia najwyższe standardy jakości. Każdy element systemu musi przejść wymagające kontrole i testy. Fabryki Firestone Building Products są wyposażone w najnowsze instalacje pozwalające na produkcję najwyższej jakości wytrzymałych systemów izolacyjnych. Wszystkie fabryki otrzymały certyfikat ISO 901 i ISO 14001.